© 2015 THT Ostrava CZ a.s.

Podpora produktu

Při zavádění a realizaci nové sady teflonových hadic nabízíme zdarma konzultační servis pro výrobce letadel a servisní organizace. Prototypová sada (zkušební sada) je v závislosti na typu smlouvy za zvýhodněnou cenu nebo zdarma.

Působení v Ruské federaci

Společnost THT Ostrava CZ, a.s. působí v Ruské federaci od roku 2003. Její sídlo je v Českém domě v Moskvě. Zabývá se exportem a importem zboží. Předmětem exportu THT Ostrava CZ, a.s. jsou zejména teflonové hadice. Předmětem importu jsou náhradní díly a zařízení pro leteckou techniku z Ruské federace a ostatních zemí SNS.

Dodávky náhradních dílů pro vrtulníky a letouny

Jsme držiteli povolení k provádění zahraničního obchodu s vojenským materiálem. Díky dobrým obchodním vazbám, solidním vztahům s výrobcem a znalosti prostředí jsme schopni zajistit náhradní díly na vrtulníky Mi (Mi-2, Mi-8, Mi-14, Mi-17, Mi-171/172, Mi-24, Mi-35) a Kamov (Ka-226, Ka-32 ), a další vojenský materiál v souladu s platnou legislativou. Víme, že rozhodujícími faktory jsou cena a dodací lhůta a v tomto smyslu se nám daří úspěšně naplňovat požadavky našich klientů.

TEFLON HOSES TECHNOLOGIES

Oficiální stránky www.thtostrava.cz
Služby
Created by :: MF :: 2024
previous previous next next